banner-behzisti
چهارشنبه 29 اسفند 1397   01:20:02
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/12/23 پنجشنبهبه همت امور فرهنگی بهزیستی استان البرز

جشنواره فرهنگی آموزشی قرآن و عترت با حضور مدیرکل بهزیستی استان ویژه خانواده بزرگ بهزیستی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز : به همت امور فرهنگی بهزیستی استان جشنواره فرهنگی آموزشی قرآن و عترت با حضور مدیرکل بهزیستی استان ویژه خانواده بزرگ بهزیستی برگزار شد. 

در این مراسم دکتر اسدالله حیدری مدیرکل بهزیستی استان گفت : امروز روز شهید است به روح همه شهیدان ایران و اسلام درود میفرستم و آرزوی توفیق ، سعادت و سلامت برای بازماندگان ، فرزندان و خانواده های معزز شهدا دارم

مدیرکل بهزیستی بیان کرد : برای من همیشه جای سوال است که چرا ما باید انقدر زود و خیلی سریع آن فرهنگ دفاع مقدس را که نشأت گرفته از قرآن و دستورات دینی و فرهنگ جبهه و جنگ و جهاد بود فاصله گرفتیم که بخش عمده مشکلات امروز ما ناشی از فراموشی آن ارزش های گران سنگی بود که ما داشتیم ، عزیزان ما رفتند و جان های خودشان را نثار کردند و امروزه یادگارانی در بین ما دارند که باید قدرشان را بدانیم و باید احترام ویژه ای برایشان قائل شویم.
وی در ادامه گفت :  دین اسلام و قرآن که کلام خداوند هست برای همه عصرها و زمانهاست
و همیشه میتواند برای بشریت راهگشا باشد در صورتیکه آنرا بفهمیم و درک کنیم و در زندگی خود سرلوحه کارهایمان قرار دهیم.

من فکر میکنم امروز اگر دین اسلام و قرآن را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم و نقش دین را در کانون خانواده خود برجسته کنیم با تأکید بر دستورات قرآن میتوانیم یک خانواده قرآنی داشته باشیم 

دکتر حیدری رو به قاریان قران حاضر در جلسه گفت : خوشابحال شما که میتوانند با صوت زیبا و صدای دلنشین  فضای خانه را نورانیت ببخشید قرآن برای همه مسائل در همه عصرها دستور کار و منشوریست که انسان را به تکامل میرساند.

دکتر حیدری درپایان گفت :خانواده هایی که اهل تحقیق و تفحص، مطالعه و قرائت قرآن هستند نسبت به سایرین در مقابل آسیبها مصون ترهستند.

لازم به ذکر است این جشنواره در دو بخش شفاهی و کتبی در رده سنی زیر شانزده سال و بالای شانزده سال ویژه خانواده بزرگ بهزیستی برگزار شد.بخش شفاهی شامل قرائت تحقیق ، قرائت ترتیل و اذان و حفظ قران و بخش کتبی شامل رشته های تحقیق و پژوهش ، خوشنویسی ، نقاشی ، دلنوشته برگزار شد.

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 298043
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18003050 تعداد بازديد زيرپورتال: 305586 اين زيرپورتال امروز: 102 سایت در امروز: 1430 اين صفحه امروز: 84