banner-behzisti
چهارشنبه 29 اسفند 1397   01:16:08
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/12/17 جمعهمدیر کل بهزیستی استان البرز در آیین تودیع و معارفه مدیر بهزیستی کرج

افزایش بیش از ۷۰ درصدی اعتبارات بهزیستی استان البرز در سال ۹۷

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز : دکتر « اسدالله حیدری » مدیرکل بهزیستی استان البرز در آیین تودیع و معارفه مدیر بهزیستی شهرستان کرج با اشاره به تلاش‌های انجام شده در بهزیستی استان در سال ۹۷ گفت: کشور به دلیل کینه‌توزی دشمنان در شرایط اقتصادی نامساعدی قرار دارد و بهزیستی هم به دلیل این شرایط از امکانات و منابع محدودی برخوردار است ولی با این وجود بهزیستی استان البرز در بین دستگاه‌های اجرایی استان یکی از دستگاه‌های برتری است که توانسته بهترین خدمات را به جامعه هدف خود ارائه دهد.

 وی افزود: همکاران با تکیه بر روحیه مددکاری، از خودگذشتگی و تجهیز شدن به دانش روز به دنبال رضایتمندی جامعه هدف خویش هستند و به همین دلیل بهزیستی استان در دو سال اخیر بر اساس ارزیابی‌های استانی در زمینه تکریم ارباب رجوع، جزو دستگاه‌های برتر بوده است.

مدیرکل بهزیستی استان البرز با اشاره به زمینه‌های فعالیتی مختلف این اداره کل توضیح داد: در زمینه اشتغال و پیشگیری بیش از تعهدی که داده بودیم عمل کردیم و بیش از ۱۰۰درصد وظایف محوله را با موفقیت به نتیجه رسانده‌ایم.

وی غربالگری چشم در بیش از ۱۰۰ هزار کودک البرزی در  ۱۰ ماهه سال ۹۷ را کاری بزرگ توصیف کرد و گفت: در این مدت همچنین بیش از  ۴۰ هزار بزرگسال مورد غربالگری قرار گرفته‌اند؛ در حوزه مشارکت‌ها با بیش از ۸۰۰ سمن، کلینیک و مرکز توانبخشی مشغول فعالیت هستیم که با فرض اشتغال سه الی چهار نفر در هر یک از این مجموعه‌ها ما بیش از ۲۵۰۰ شریک استانی داریم.

حیدری با برشمردن مسائل اجتماعی مختلفی که شهرستان کرج با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کند بیان کرد: حاشیه‌نشینی و کودکان کار از عمده‌ترین این مسائل هستند که برنامه‌های مختلفی توسط بهزیستی برای این منظور عملیاتی شده است؛ ارزیابی‌های استانی نشان می‌دهد که فعالیت‌های بهزیستی استان در زمینه اشتغال هم موفق بوده و در عملکرد ۱۰ ماهه  توانسته‌ایم بیش از ۱۰۳ درصد اشتغال ایجاد کنیم.

وی با تبیین شرایط خاص کشور در حوزه مسائل اجتماعی متذکر شد: متاسفانه نتیجه و آسیب‌های ناشی از کم‌کاری دستگاه‌های دیگر به بهزیستی سرریز می‌شود و ما با حوزه گسترده‌ای از آسیب‌های اجتماعی، معلولیت‌ها، سالمندان و کودکان روبه‌رو هستیم که مجموعا حدود ۱۸۷ زیر فعالیت را شامل می‌شود.

حیدری با اشاره به افزایش بیش از ۷۰ درصدی اعتبارات بهزیستی استان در ۱۰ ماهه سال ۹۷از افزایش چشمگیر این اعتبارات در ماه پایانی سال خبر داد و افزود: با وجود حجم گسترده از حوزه‌های فعالیت و منابع مالی محدود با توجه به وجود سرمایه انسانی متعهد در استان، باید تلاش شود این کمبودها به چشم نیاید و درخواست‌های مردم مورد رسیدگی قرار گیرد؛ در بسیاری از موارد برخورد مناسب و انسانی با ارباب رجوع، کمبودهای مالی را جبران می‌کند و مراجعان با دلی آرام و قانع شده بهزیستی را ترک می‌کنند. 

وی در این آیین از تلاش‌های مدیر سابق بهزیستی شهرستان کرج تقدیر و برای مدیر جدید آرزوی موفقیت کرده و گفت: مدیریت در بهزیستی شرایط و سختی‌های خاص خود را دارد و از رئیس جدید انتظار است شایسته‌سالاری، تعهد و پاسخگویی کارکنان به مراجعان را در اولویت قرار دهد.

در این مراسم از تلاش‌های علی کشاورز مدیر سابق بهزیستی کرج تقدیر و علیرضا فتاح‌پور که سابقه ریاست بهزیستی شهرستان‌های نظرآباد، طالقان، ساوجبلاغ و فردیس را در کارنامه خود دارد به عنوان مدیر بهزیستی شهرستان کرج معرفی شد.

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 297990
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18002950 تعداد بازديد زيرپورتال: 305531 اين زيرپورتال امروز: 49 سایت در امروز: 1330 اين صفحه امروز: 31