banner-behzisti
شنبه 31 فروردين 1398   17:57:31
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1398/1/24 شنبه

ارسال پنجمین محموله کمک به مناطق سیل زده توسط بهزیستی شهرستان کرج

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز: امروز شنبه مورخ ۹۸/۱/۲۴ پنجمین محموله کمک های مردمی از بهزیستی شهرستان کرج به استان سیل زده خوزستان ارسال شد.
«علیرضا فتاح پور» رئیس اداره بهزیستی شهرستان کرج با تقدیر از مشارکت مردم همیشه در صحنه این شهرستان گفت: استان البرز معین خوزستان شده است و در این راستا اقدامات ویژه ای از جمله راه اندازی پایگاه های جمع آوری کمک برای هموطنان سیل زده برپا و تمامی گروه های مردم نهاد توسط بهزیستی شهرستان کرج و همکاران شاغل در حوزه های مختلف با تمام وجود تلاش کردند تا با ارسال مایحتاج مورد نیاز گرفتاران در سیل ، ذره ای از درد و رنج این عزیزان را تسکین دهند. 

وی با تاکید بر لزوم ارسال مواد غذایی و بهداشتی به مناطق سیل زده افزود :گروه هایی از متخصصان و کارشناسان روانشناسی و مددکاری به منطقه اعزام و ۴ کامیون و یک تریلی شامل مواد غذایی و بهداشتی و لوازم منزل وآشپزخانه ی  سیار جهت طبخ غذای گرم و توزیع بین هموطنان از طرف بهزیستی شهرستان کرج به استان گلستان، لرستان و خوزستان ،  طی چهار مرحله اعزام شده است. 

رئیس بهزیستی شهرستان کرج با اشاره به وضعیت بحرانی سلامت روان حادثه دیده‌های مناطق سیل زده اظهار داشت: با تاکیدات دکتر حیدری ، مدیر کل بهزیستی البرز تمامی تلاش خود در جهت کمک به هموطنان عزیزمان را به کار گرفته ایم و در جلسات مختلفی که با معاونین تخصصی خود برگزار کردیم لزوم حضور گروه های روانشناس  و مددکار بیشتر از قبل احساس می شود. 

فتاح پور ادامه داد :در زمان بروز حوادث طبیعی مدیریت فردی برای افراد آسیب دیده بسیار سخت خواهد بود و در اين بین کودکان آسیب بیشتری خواهند دید لذا با در نظر گرفتن شرایط روحی کودکان مناطق سیل زده لازم دانستیم تا با جمع آوری لوازم مورد نیاز کودکان بخصوص اسباب بازی ،و عروسک های رنگارنگ خانه های کوچک این کودکان را برایشان تداعی کنیم.

این مسئول در انتها از مردم فهیم شهرستان کرج درخواست کرد مانند گذشته مهربانی خود را اثبات کرده و در پویش« لبخند مهربانی »  بمنظور جمع آوری کمک های مردمی برای کودکان مناطق سیل زده‌ شرکت کنند.

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 318831
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18918870 تعداد بازديد زيرپورتال: 326702 اين زيرپورتال امروز: 618 سایت در امروز: 25642 اين صفحه امروز: 594