banner-behzisti
شنبه 31 فروردين 1398   17:58:52
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اطلاعیه ها
1398/1/19 دوشنبه

بیانیه حریم خصوصی اداره کل بهزیستی البرز

تارنمای اداره کل بهزیستی البرز به شما امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات متقاضیان گرامی از طريق "منوی درباره ما - شماره تلفن و ایمیل مجهز می باشد.

در این قسمت شما میتوانید با حوزه های مختلف سازمان ارتباط برقرار نمایید.

برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید از بخش سامانه پاسخگویی به شکایات شکایت خویش را مطرح نمایید و همچنین از قسمت پیشنهادات و انتقادات ،انتقاد و یا پیشنهاد خود را ثبت نمایید.

به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

 بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی گیرد.

اداره کل بهزیستی استان البرز نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به گونه ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است.

این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی اداره کل بهزیستی استان البرز به کار گرفته میشود و فرایند جمع آوری و استفاده از داده ها را کنترل می کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی اداره کل بهزیستی البرز  ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده ها، اعلام رضایت می کنید.

اداره کل بهزیستی استان البرز اطلاعات هویتی و شخصی - مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما را گردآوری می کند.

همچنین این اداره کل اطلاعات جمعیت شناختی ناشناس، که مختص به شما نیست، (مانند کد پستی، سن، جنسیت، ترجیحات، علائق و ...) را نیز گردآوری میکند.

همچنین لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی با داده های حساس شخصی را از طریق اداره کل بهزیستی البرز افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود.

این اداره اطلاعات خصوصی شما را رصد نمیکند.

اداره  کل بهزیستی استان البرز شما را تشویق می کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت هایی که میخواهید از طریق اداره کل بهزیستی استان البرز به آنها لینک دهید، مرور کنید؛ به گونه ای که بدانید آن سایتها چه گونه اطلاعات شما را جمع آوری، استفاده و منتشر می کنند.

اداره کل بهزیستی استان البرز نسبت به بیانیه حریم خصوصی و همچنین سایر محتواهای سایت های خارج از خانواده بهزیستی استان هیچگونه مسئولیتی ندارد.

امنیت اطلاعات شخصی شما

اداره کل بهزیستی استان البرز اطلاعات شخصی شما را از دسترسی ها، استفاده و افشاهای تاييد نشده ، حفاظت می کند.

اداره کل بهزیستی استان البرز اطلاعات شخصی و هویتی ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده اید، به شکل کنترل شده، امن و حفاظت شده، از دسترسی ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می کند.

تغییرات در این بیانیه

اداره کل بهزیستی استان البرز ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب فیدبکهای مشتریان و شرکت به روزرسانی کند.

اداره کل بهزیستی استان البرز شما را تشویق می کند تا به طور دوره ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط اداره کل بهزیستی استان البرز مطلع شوید.

استفاده از کوکی ها

پایگاه اینترنتی اداره کل بهزیستی استان البرز از کوکی ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی سازی تجربه آنلاین تان استفاده می کند.

یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده میشود.

کوکی ها نمی توانند به منظور اجرای برنامه ها یا ارائه ویروسها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند.

کوکی ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن از یکی از مقاصد اصلی کوکی ها فراهم کردن تسهیلاتی به منظور صرفه جویی در زمان شماست.

هدف یک کوکی این است که به وب سرور می گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته اید.

برای مثال، اگر شما صفحات اداره کل بهزیستی استان البرز را شخصی سازی کرده باشید یا با سایت اداره کل بهزیستی استان البرز رجیستر کرده باشید، یک کوکی به ای اداره کل کمک می کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شما را فرابخواند.

این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرسهای قبضها یا آدرسهای پست دریایی.

هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی اداره کل استان البرز بازمی گردید، اطلاعاتی که پیشتر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛

بدین ترتیب، شما می توانید از ویژگیهایی که در اداره کل بهزیستی استان البرز به شکل سفارشی ایجاد کرده اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی ها را دارید.

بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی ها را قبول می کنند اما اگر خواستید، می توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکیها تنظیم کنید.

اگر خواستید کوکی ها را رد کنید، ممکن است نتوانید به طور کامل از ویژگی های تعاملی اداره کل بهزیستی استان البرز و سایتهایی که بازدید کرده اید، استفاده کنید.

.
فايل هاي مربوطه :
بيانيه حريم خصوصي.docx15.384 KB
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 318845
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18918978 تعداد بازديد زيرپورتال: 326716 اين زيرپورتال امروز: 632 سایت در امروز: 25750 اين صفحه امروز: 608