banner-behzisti
شنبه 3 فروردين 1398   17:51:27
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار شهرستانی
1397/10/9 يكشنبه

رئیس جمعیت هلال احمر اشتهارد به همراه معاون خود با رئیس بهزیستی دیدار و در مورد محورهای کاری مشترک گفت و گو کردند


به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز : رئیس جمعیت هلال احمر اشتهارد به همراه معاون خود با رئیس بهزیستی دیدار و در مورد محورهای کاری مشترک گفت و گو کردند .در این دیدار رئیس جمعیت هلال احمر اشتهارد با مقایسه فعالیت های هلال احمر و بهزیستی گفت : بهزیستی وهلال احمر در بسیاری از محورهای کاری از جمله مسائل پیشگیرانه تشابه و قرابت کاری دارند .

 وی با تشریح طرح مداخله و حمایت های روانی – اجتماعی در بلایای طبیعی اظهار داشت : یکی از مهمترین محورهای همکاری بهزیستی با هلال احمردر این زمینه است .

"بهجت بهروزی" رئیس بهزیستی اشتهارد  با تاکید بر اینکه گروهی از کودکان ، نوجوانان و جوانان در بخش های مختلف از جمله مهدهای کودک وکمپها و خانواده های جامعه هدف که  از خدمات بهزیستی بهره مند می شوند ، افزود : این جمعیت تحت نظارت در مراکز و خانواده ها قابلیت دریافت آموزش های امداد ونجات را دارند و بعنوان یک گروه فعال و پویا می توانند بعنوان جمعیت داوطلبان وارد عرصه های خدمت رسانی شوند .

 

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 299626
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18093030 تعداد بازديد زيرپورتال: 307201 اين زيرپورتال امروز: 338 سایت در امروز: 19621 اين صفحه امروز: 319