banner-behzisti
سه‌شنبه 30 بهمن 1397   15:24:49
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار شهرستانی
1397/6/9 جمعه

کارگاه خیاطی روستایی با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور در بخش پلنگ آباد اشتهارد افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز :روز چهارشنبه ۹۷/۰۶/۰۷ در آخرین روز از هفته دولت کارگاه خیاطی روستایی با حضور دکتر مولاوردی نماینده ویژه رئیس جمهور،معاون استاندار البرز،فرماندار اشتهارد و تعدادی از مدیران کل دستگاههای اجرائی البرز و با همکاری بخشدار و شورای بخش پلنگ آباد افتتاح شد.

مهندس کردی فرماندار اشتهارد در این مراسم گفت :تعدادی از زنان سرپرست خانوار بهزیستی در این کارگاه مشغول به کار شده و کارفرمای این کارگاه می تواند از مزایای وام های کارفرمایی سازمان بهزیستی بهرمند شود. 

مهدی فلاح نژاد رئیس اداره بهزیستی شهرستان اشتهارد نیز یکی از سیاستهای سازمان بهزیستی توانمند سازی زنان روستایی برشمرد.

رئیس بهزیستی شهرستان اشتهارد افزود طی درخواست کارفرمای این کارگاه از این اداره در خصوص تامین نیروی انسانی و دریافت وام کارفرمایی  یادآور شد کارفرمایانی که در کارگاهها و شرکتهای خصوص خود از مددجویان بهزیستی استفاده کنند به ازای هر نفر ۲۰۰ میلیون ریال وام کم درصد میتوانند دریافت کنند و باز پرداخت آن از ۳۶ تا ۶۰ ماه میباشد

وی همچنین تاکید کرد که کارفرمایان علاوه بر معرفینامه سازمان بهزیستی باید شرایط  عمومی دریافت وام مانند نداشتن چک برگشتی،نداشتن تسهیلات معوق تعیین تکلیف نشده و تضامین معتبر را هم داشته باشند.

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 277525
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16969188 تعداد بازديد زيرپورتال: 284626 اين زيرپورتال امروز: 524 سایت در امروز: 23383 اين صفحه امروز: 495