banner-behzisti
سه‌شنبه 30 بهمن 1397   15:29:11
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار شهرستانی
1397/6/6 سه‌شنبه

دومین مهدکودک شهری در شهرستان اشتهارد افتتاح شدبه گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز : روز دوشنبه ۹۷/۰۶/۰۵ در چهارمین روز از هفته دولت، با حضور امام جمعه،معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز،معاون فرماندار،فرمانده سپاه حضرت علی اکبر(ع)،رئیس اداره بهزیستی،بخشدار مرکزی،معاون شهردار و دیگر مسئولین دومین مهدکودک شهری در شهرستان اشتهارد افتتاح شد.

مهدی فلاح نژاد رئیس اداره بهزیستی شهرستان اشتهاردعنوان کرد که ایجاد و تقویت مراکز غیر دولتی در این شهرستان جزء اولویتهای اصلی این اداره میباشدو  افزود که تربیت صحیح فرزندان رکن رکین خانواده ها و جامعه  بود و مسئولین و مربیان مهدهای کودک وظایف سنگینی به جهت تربیت نونهالان بر عهده دارند .

مهدی فلاح نژاد افزود که مساحت این مهد کودک ۲۵۲ متر مربع و ظرفیت آن ۴۲ کودک ۲ تا ۶ سال بوده و مبلغ کل ساختمان ۵۰۰ میلیون تومان میباشد.ایشان از همراهی و همکاری مسئولین شهری و اعضای محترم شورای تامین در برنامه های اداره بهزیستی تقدیر و تشکر نمود.

حجت الاسلام والمسلمین داودی امام جمعه اشتهارد از خدمات ارزشمند مجموعه اداره بهزیستی اشتهارد تشکر نمود و خاطر نشان کردند که ما مسئولین باید تربیت فرهنگی و اجتماعی فرزندانمان را جدی بگیریم.

دکتر شکیب معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز که مهمان ویژه این افتتاحیه بود بیان کردند که در تربیت و آموزش فرزندان دانشگاه علوم پزشکی اهداف مشترک با سازمان بهزیستی داشته و ما آماده همکاری در این خصوص در شهرستان اشتهارد هستیم.

 

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 277587
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16969330 تعداد بازديد زيرپورتال: 284689 اين زيرپورتال امروز: 587 سایت در امروز: 23525 اين صفحه امروز: 557