banner-behzisti
جمعه 30 فروردين 1398   06:02:27
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار شهرستانی
1397/5/17 چهارشنبه

همایش تکریم سالمندان در شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز : برگزاری همایش تکریم سالمندان شهرستان ساوجبلاغ به همراه اکران فیلم سینمایی اجباری .
به همت دبیرخانه شورای سالمندان شهرستان ساوجبلاغ با مسئولیت اداره بهزیستی این شهرستان و با همکاری فرمانداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری هشتگرد و با حضور مسئولین و سالمندان فرهیخته این شهرستان همایش تکریم از سالمندان برگزار گردید.
« پالیزگیر»  فرماندار ساوجبلاغ در این همایش به حمایت از برنامه های فرهنگی هنری در موضوعات اجتماعی و مرتبط با فعالیتهای بهزیستی تاکید کرد. همچنین« شیوا اکبری »معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان البرز نیز به توجه ویژه هنرمندان به حالات و روحیات جامعه هدف بهزیستی در خلق آثار هنری توصیه نمود. در ادامه « فرهاد ثانی » سرپرست اداره بهزیستی و دبیر شورای سالمندان ساوجبلاغ خبر از افتتاح بنیاد فرزانگان و همچنین راه اندازی دومین سرای سالمندان شهرستان در هفته دولت خبر داد. در ادامه از عوامل فیلم اجباری با موضوع اهمیت دادن به جایگاه والدین سالمند در خانواده در بین نسل جوان، با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد. در پایان این برنامه حاضرین به تماشای این فیلم پرداختند که اولین بار در پرده سینما به نمایش درآمد.

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 317750
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18869472 تعداد بازديد زيرپورتال: 325603 اين زيرپورتال امروز: 185 سایت در امروز: 7334 اين صفحه امروز: 166