banner-behzisti
چهارشنبه 29 اسفند 1397   01:16:26
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار شهرستانی
1397/4/19 سه‌شنبه

اولین همایش راههای پیشگیری از اعتیاد در بین خانواده ها در شهرستان اشتهارد برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز : به همت اداره بهزیستی شهرستان اشتهارد  و با مشارکت موسسات دریچه نور و همیاران سلامت تحت نظارت این اداره، اولین همایش راههای پیشگیری از اعتیاد در بین خانواده ها در شهرستان اشتهارد برگزار گردید.

"مهدی فلاح نژاد" رئیس اداره بهزیستی شهرستان اشتهارد ضمن عرض خوش آمد گویی به حاضرین، به کاهش ۳۷درصدی اعتیاد در شهرستان اشتهارد اشاره کرد و گفت :خانواده ها باید مراقب رفتار و کردار اجتماعی فرزندان خود باشند و آموزش های لازم در خصوص عدم  اعتیاد به مواد مخدر را به آنان بدهند.
سرهنگ چراغی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان در خصوص مواد مخدر نکاتی را برای حاضرین مطرح و عنوان نمودند امروزه دختران جامعه ما بیشتر از پسران آلوده مواد مخدر هستند.
در ادامه برنامه حجت الاسلام و المسلمین فائزی رئیس ستاد اقامه نماز اشتهارد ضمن تشکر از اقدامات و عملکرد خوب و محسوس اداره بهزیستی شهرستان به مسائل و آموزشهای مشاوره های فقهی اسلامی پرداختند و بیان کردند که در خصوص کاهش مواد مخدر باید همه مسئولین کمک و در میدان باشند تا اعتیاد در جامعه کاهش بیابد.
در پایان سروان عزیزی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر اشتهارد برای خانواده ها به معرفی انواع مواد مخدرها و کشفیات نیروی انتظامی  پرداختند.

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 297994
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18002959 تعداد بازديد زيرپورتال: 305535 اين زيرپورتال امروز: 53 سایت در امروز: 1339 اين صفحه امروز: 35