banner-behzisti
جمعه 30 فروردين 1398   06:01:46
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/11/18 پنجشنبه

بازدید مدیر کل بهزیستی استان البرز از اداره بهزیستی شهرستان فردیس

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز: در ادامه برنامه های دهه مبارک فجر دکتر «اسدالله حیدری» ، مدیرکل بهزیستی البرز ضمن بازدید از کلیه بخش ها و معاونت های بهزیستی شهرستان فردیس با تک تک همکاران و پرسنل این شهرستان دیدار و گفتگو کرد 
این بازدید در راستای مرتفع نمودن چالش ها و مشکلات بهزیستی شهرستان و همچنین فعالیتهای حمایتی که به مددجویان سازمان ارائه میگردد ،  صورت پذیرفت.

دکتر حیدری پس از دیدار با تعدادی از مددجویان در جریان روند امورات و پرونده های حمایتی قرار گرفته و نکات لازم را در جهت بهبود وضعیت مطلوبتر به کارشناسان یادآور شد. 

مدیر کل بهزیستی در راستای کمک به طیفی از قشر آسیب دیده جامعه و خانواده آنان گفت همه تلاش ما باید در مسیر ارائه خدمات مطلوب و ایجاد اشتغال برای مددجویان باشد تا بستر لازم جهت حضور این عزیزان در اجتماع فراهم گردد.

در ادامه موسوی پالوچ رئیس بهزیستی شهرستان فردیس با ارائه گزارشی از وضعیت و اقدامات انجام  گرفته حمایتی، موانع و مشکلات پیش رو را مطرح کرد.

دکتر حیدری در پایان این بازدید از تلاش ها و خدمات کارکنان بهزیستی شهرستان فردیس تقدیر کرد.

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 317740
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18869454 تعداد بازديد زيرپورتال: 325593 اين زيرپورتال امروز: 175 سایت در امروز: 7316 اين صفحه امروز: 156