banner-behzisti
جمعه 30 فروردين 1398   06:04:57
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/11/18 پنجشنبههمزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر

مجتمع خدمات بهزیستی «توانا» افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز : همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر مجتمع خدمات بهزیستی " توانا" در شهرک جهان نما با مدیریت بخش خصوصی و با همکاری اداره بهزیستی کرج و شهرداری کرج توسط « مجید باقری نوری » معاون پشتیبانی بهزیستی البرز افتتاح گردید.

این مراسم باحضور معاونین تخصصی اداره کل بهزیستی و همچنین رئیس و معاونین بهزیستی کرج ، رئیس شورای شهر کرج و شهرداران مناطق مختلف شهرداری کرج برگزار گردید.

در حاشیه این مراسم مجیدباقری نوری ارائه خدمات در حوزه های توانبخشی، اجتماعی وپیشگیری را از وظایف اصلی مجتمع بر شمرد و توانمند سازی زنان سرپرست خانوار و معلولین و معتادین بهبود یافته را از مسئولین و پرسنل مجتمع خدمات بهزیستی خواستار شد.

معاون پشتیبانی بهزیستی اظهار کرد: با توجه به تنوع و گستردگی خدمات بهزیستی تمام تلاش ما بر این است تا به سمت حرفه‌ای و تخصصی شدن فعالیت‌ مددکاران حرکت کنیم که در این زمینه ارائه برنامه‌های آموزشی در حوزه‌های اجتماعی و توانبخشی و پیشگیری جزو رویکردهای اصلی ما است.

وی فعالیت مددکاری را در مجموعه بهزیستی یک کار بنیادین و اساسی، متکی به علاقمندی، رغبت و انگیزه خدمت‌رسانی به مددجویان و جامعه تحت پوشش این نهاد اعلام و خاطرنشان کرد: در طول سال در کنار برگزاری دوره‌های آموزشی به شکل تخصصی سعی می‌کنیم به اشکال مختلف مددکاران را به سمت حرفه‌ای شدن فعالیت‌هایشان سوق دهیم.

 مددکاران ما باید از تفکر پویا، خلاق و همراه را نوآوری بهره‌مند باشند و تنها به دنبال کارهای عادی و روزمره نباشند و سعی نمایند تا مددجویان را درست و دقیق راهنمایی و در جهت ارائه خدمات مطلوب به این عزیزان اقدام نمایند.

وی در پایان گفت : ما در کنار دانش‌افزایی، ارتقای تخصص و رفتار حرفه‌ای مددکاران سعی و تلاش‌مان بر این است تا با راه‌اندازی مجتمع‌های خدمات بهزیستی افراد نیازمند را کمک و همراهی نمائیم.

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 317785
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18869547 تعداد بازديد زيرپورتال: 325639 اين زيرپورتال امروز: 220 سایت در امروز: 7409 اين صفحه امروز: 201