banner-behzisti
شنبه 3 فروردين 1398   17:51:51
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/8/13 يكشنبه

راهپیمایی 13 آبان با حضور پرشور البرز نشینان و همکاران شاغل در بهزیستی البرز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز : صبح امروز یکشنبه مورخ 13 آبان ماه و همزمان با فرارسیدن روز ملی مبارزه با استکبار جهانی وروز دانش آموز با حضور چشمگیر البرزنشینان ، مدیرکل بهزیستی استان البرزو همراهی کارکنان بهزیستی استان البرز با محکوم کردن اقدامات استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا بار دیگر عشق و علاقه خود به انقلاب و نظام را به رخ جهانیان کشیدند. 
مردم البرز با حضور پرشور در راهپمیایی 13 آبان‌‌، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را به فرصتی برای نمایش «نه» ‌‌به آمریکا و شبکه پلید سلطه و استکبار تبدیل کردند و بار دیگر با آرمان‌های بلند امام(ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.

امروز آمریکا منفورترین کشور و رئیس‌جمهور آمریکا منفورترین فرد در میان جهانیان است. امسال یوم الله 13 آبان را در حالی برگزار می‌کنیم که دولت متجاوز آمریکا با زیرپا گذاشتن تعهدات خود با مردم ایران و مردم جهان به سمت یاغی‌گری و سلطه طلبی بیشتر پیش می‌رود و حتی حقوق همپیمانان خود در آسیا و اروپا و آفریقا را نادیده می‌گیرد.

13 آبان باید زنده بماند چون نهضت عاشورا زنده است، چون صف حق جویان و باطل گرایان همیشه جداست، چون مرز بین عدالت و ظلم روشن است، چون دشمنان ما به جز زبان استقامت را نمی فهمند و به هیچ قیمت از اراده باطل خود دست برنمی دارند.

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 299631
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18093052 تعداد بازديد زيرپورتال: 307206 اين زيرپورتال امروز: 343 سایت در امروز: 19643 اين صفحه امروز: 324