banner-behzisti
سه‌شنبه 30 بهمن 1397   15:29:01
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/6/18 يكشنبه

دیدار مدیر کل بهزیستی البرز و مدیرکل بازرسی استان البرز


به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز :دکتر اسدالله حیدری " مدیرکل بهزیستی استان البرز به همراه معاونین تخصصی خود با مدیرکل بازرسی البرز دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این دیدار « احمد علی آبادی فراهانی » مدیرکل بازرسی استان البرز نظارت بر حسن جریان امور و اجرای صحیح قوانین در دستگاه‌های اجرایی را به‌عنوان دو وظیفه مهم و اساسی سازمان بازرسی کل کشور برشمرد و به ارائه گزارشی از اقدامات مهم و اثربخش بازرسی استان پرداخت.

علی آبادی فراهانی در ادامه نظارت پیشگیرانه را رویکردی مثبت در جهت بهبود عملکرد نظام اداری کشور دانست و خاطرنشان کرد: نظارت پیشگیرانه به معنای عدم برخورد با عوامل و مصادیق فساد نیست بلکه برخورد جدی با قانون‌گریزی است که خود عاملی مثبت در جهت ارتقاء سلامت اداری است.

دکتر " اسدالله حیدری " مدیرکل بهزیستی استان البرز در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیرکل و کارکنان بازرسی استان البرزگفت: سازمان بهزیستی بعنوان متولی سلامت اجتماعی با مأموریت های بسیار پیچیده اجتماعی یکی از دستگاههای پیشرو در زمینه خود کنترلی و نظارت مستمر و استفاده از متدهای جدید پیشگیری از فساد اداری و شناسایی گلوگاههای فساد است، لذا همکاری ،همراهی  و نظارت عالمانه  سازمان بازرسی را که به موجب اصل ۱۷۴ قانون اساسی و مواد ۱ و ۲ قانون تشکیل سازمان بازرسی این دستگاه نظارتی را فرصتی مغتنم در جهت سلامت سیستم میداند.
البته همانطوریکه ازموارد متعدد تشکیل این سازمان بر می آید تلاش برای مصون سازی نظام اداری ( قبل، حین و بعد از وقوع جرم ) در شرح وظایف قید شده که اقدام و راهنمایی قبل ازوقوع هرگونه مفسده باعث صیانت از سرمایه های مادی ، اجتماعی و انسانی می شود که بسیار اهمیت دارد و شایان توجه است .
گرچه بخاطر گرفتاری های مادی و مالی این موضوع اهمیت بیشتری دارد ولی صیانت از سرمایه های انسانی و اجتماعی در بلند مدت باعث اعتماد عمومی به سیستم می شود که با توجه به  حمایتی و اجتماعی بودن و اتکا به مشارکت و مسئولیت اجتماعی ، سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی برای ما حائز اهمیت است که هجمه های اخیر باعث شکل گیری نگاه منفی به نظام اداری و سلب اعتماد عمومی می شود که نظام دیده بانی قوی و قدرتمند بی طرف در اعتماد مجدد مردم به نظام اداری دارای نقش حیاتی می باشد.
در پایان از همکاری و نظارت سازمان بازرسی و تلاش این دستگاه جهت ارتقاء سلامت سازمان بهزیستی تقدیر شد.

مدیرکل بازرسی استان البرز خدمات ارائه شده دربهزیستی استان را نمونه موفق و الگویی برای سایر ادارات برشمرد و افزود: تسلط کامل کارشناسان شاغل در بهزیستی را نشانگر جدیت در پیگیری امور، حاکم بودن روح مددکاری و تجربه کاری دانست.
وی افزود :تلاش های صورت گرفته در بهزیستی نشانگر کار مداوم و چند ساله همه ی این مجموعه در راستای تحقق و خدمت رسانی مطلوب و تکریم ارباب رجوع است.

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 277585
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16969325 تعداد بازديد زيرپورتال: 284687 اين زيرپورتال امروز: 585 سایت در امروز: 23520 اين صفحه امروز: 555