banner-behzisti
سه‌شنبه 30 بهمن 1397   15:28:22
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/6/6 سه‌شنبهبا هدف تشکیل اتاق فکر به منظور شناخت خدمات بهزیستی به افراد در سطح جامعه

نخستین گردهمایی همسران مدیران در استان البرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز :  روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۶/۵ همزمان با هفته دولت جمعی از همسران مدیران دولتی استان البرز به همراه مشاورین بانوان دستگاه ها و پرسنل دولت از شیرخوارگاه امام علی(ع) بازدید و ضمن دلجویی از کودکان از نزدیک با چالشهای حرفه ای پرسنل و نیازهای شیرخوارگاه آشنا شدند.
"اسماعیلی فرد"مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری البرز در این برنامه ضمن ابزار قدردانی از اقدامات  دفتر مشارکتهای مردمی بهزیستی و زحمات کادر شیرخوارگاه، آغاز به کار «کمیته مسوولیت پذیری اجتماعی زنان» را ذیل کارگروه زنان  وخانواده استان اعلام نمود.
وی از جمله اهداف این کمیته را ترویج مسوولیت پذیری اجتماعی در زنان، هم افزایی و پرهیز از موازی کاری و سوق دادن خیرات به سوی خیرات ماندگار به ویژه درحوزه فرهنگی و اشتغال عنوان کرد و افزود:  که بناست با دعوت به مشارکت فعال بانوان استان به ویژه کارمندان دولت صورت پذیرد. 
این نشست در خصوص تشکیل دبیرخانه مسئولیت اجتماعی بانوان در سطح استان و با هدف تشکیل اتاق فکر به منظور شناخت خدمات بهزیستی به افراد در سطح جامعه برگزار شد تا با همت عزیزان شرکت کننده در مراسم در خصوص پیشبرد مسئولیت اجتماعی و خدمات رسانی بهتر به گروه هدف و افراد نیازمند بهزیستی اقدام گردد.

در ادامه این مراسم "طاهره  نظم ده " معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان البرز در خصوص طرحهای مشارکتی همچون طرح مسابقه همت عالی (فروش کارت همت عالی جهت اشتغالزایی خانگی زنان سرپرست خانوار ) و طرح خیرات ماندگار که با توجه به نزدیک شدن به ایام سوگواری محرم و لزوم جمع آوری و هدفمند نمودن نذورات جهت کمک به تمامی گروههای هدف بهزیستی از جمله کودکان ایتام و کار و خیابان ، اشتغالزایی برای زنان سرپرست خانوار ، معلولین و زنان و دختران آسیب دیده اجتماعی تحت پوشش اداره کل بهزیستی توضیحات مبسوطی ارائه داد.

وی پس از معرفی طرحها از حمایتها و کمک های دائمی و بی دریغ خیرین نیک اندیش البرزی آقای کفایی و همسر بزرگوارشان ، که از بدو تاسیس شیرخوارگاه حضرت امام علی (ع) در تجهیز این مرکز تلاش بسیار نموده تقدیر و  تشکرکردو این بزرگواران به عنوان پدر و مادر معنوی کودکان بی سرپرست معرفی کرد.

ودر پایان " نظم ده "  صحبت های خود  با بیان جمله بیاییم نذرمان را مسئولانه به رویای نیازمندان گره بزنیم از تمامی حضار شرکت کننده در مراسم تشکر و قدر دانی کرد.

سپس " صدیقی " ضمن تشکر از همراهی و حضور بانوان حاضر در برنامه و تبریک اعیاد به فعالیتهای مرتبط با حوزه امور اجتماعی از جمله حمایت از کودکان بد سرپرست و بی سرپرست ، زنان و دختران در معرض آسیب و آسیب دیده اجتماعی ، کودکان خیابانی و زنان سرپرست خانوار و ... اشاره شده  و توضیح مختصری در این خصوص ارائه داد و با توجه به گستردگی فعالیتهای حوزه امور اجتماعی بر ضرورت همراهی کلیه مسئولین و شهروندان جهت ارتقاء کمی و کیفی خدمات قابل ارائه به جامعه هدف تاکید کرد.

در پایان بانوان محترم شرکت کننده در مراسم ضمن معرفی خود بابت برگزاری چنین گردهمایی و هم اندیشی تشکر نموده و همچنین موافقت خود به منظور همکاری کامل و داوطلبانه با توجه به پتانسیل موجود هر دستگاه همچون دعوت از پزشکان داوطلب جهت درمان گروه هدف بهزیستی و کمک های مالی و معنوی اعلام نمودند.

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 277576
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16969313 تعداد بازديد زيرپورتال: 284678 اين زيرپورتال امروز: 576 سایت در امروز: 23508 اين صفحه امروز: 546