banner-behzisti
جمعه 30 فروردين 1398   06:03:29
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/5/17 چهارشنبههمزمان با روز خبرنگار

بازدید مدیر کل بهزیستی استان البرز از واحد خبر صدا و سیما

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز : همزمان با روز خبرنگار « دکتر اسدالله حیدری » مدیرکل بهزیستی استان البرز با حضور در صدا وسیمای مرکز البرز از واحد خبر این مرکز بازدید و با « علی رامک » مدیرکل صدا و سیمای البرز دیدار و گفت‌وگو کرد.

« دکتر اسدالله حیدری » مدیرکل بهزیستی استان نیز در این دیدار گفت : در جامعه کنونی در خصوص آسیب‌های اجتماعی، محرومیت و معلولیت باید به افکار عمومی به صورت صحیح از طریق رسانه آگاهی داده شود چراکه یکی از معضلات دامنگیر جامعه آسیب‌های اجتماعی است .

مدیر کل بهزیستی استان البرز ضمن قدردانی از واحد خبر صدا و سیمای استان البرز جهت همکاری گسترده گفت : خبرنگاران خبره و پرتلاش، با ارائه نقاط ضعف و قوت دستگاه ها ، برای رفع مشکلات تلاش می کند.
وی همچنین به ظرفیت مهاجرپذیری استان اشاره کرد و افزود : باید طرحهای جدیدی برای استفاده از ظرفیت ها و قومیت های مختلفی که  در حاشیه این استان زندگی میکنند در نظر گرفت.  
تنوع قومیتی موجود در استان یک ظرفیت برای ایجاد وحدت و همدلی بیشتر است.
دکتر حیدری گفت : سازمان بهزیستی آمادگی هرگونه تعامل و همکاری با صدا و سیما استان  برای  ساخت برنامه های مشترک دارد .
مدیرکل بهزیستی استان گفت : بررسی مسائل اجتماعی توسط این سازمان که بارهای مورد تأکید مقام معظم رهبری قرار گرفته در اولویتهای کاری این سازمان قرار دارد.
« علی رامک » مدیرکل صدا و سیمای البرز در این دیدار گفت واحد خبر صدا و سیما تلاش میکند اطلاع‌رسانی دقیق، صحیح و به‌ موقع داشته باشد ولی آنچه که در این مسیر سبب توانمندی مجموعه شده همکاری و مشارکت مدیران دستگاه‌های اجرایی استان با مجموعه خبر است و سیاست ما در رسانه ملی تعامل حداکثری با همه ادارات ونهادهاست .
«علی رامک » برقرای ارتباط پیوسته و مداوم با دستگاه‌های اجرایی این استان  که نشان از اعتماد به این مجموعه است را در اطلاع‌رسانی دقیق، صحیح و به‌ موقع بسیار موثر دانست و گفت در جامعه امروز نقش نشریات، فضای مجازی و سایت‌های خبری در شکل گیری افکار عمومی بسیار دارای اهمیت است .
 

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 317765
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18869501 تعداد بازديد زيرپورتال: 325618 اين زيرپورتال امروز: 200 سایت در امروز: 7363 اين صفحه امروز: 181