banner-behzisti
چهارشنبه 29 اسفند 1397   01:19:41
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/4/12 سه‌شنبهدر اولین بازدید از شهرستان اشتهارد

مدیر کل بهزیستی البرز با همکاران اشتهارد دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز : روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۴/۱۲ دکتر « اسدالله حیدری » مدیرکل بهزیستی استان البرز برای بازدید و دیدار با همکاران اشتهارد به این شهرستان سفر کرد.
در این دیدار همکاران شاغل در اداره بهزیستی اشتهارد گزارش عملکردی مبسوط و جامع ارائه کردند و مباحث و چالش های حوزه عملکردی خود را در این شهرستان بیان نمودند.
در این نشست دکتر « اسدالله حیدری » ضمن ابراز خوشنودی از اینکه در دومین هفته حضور در جایگاه مدیریت بهزیستی البرز به شهرستان اشتهارد سفر و با همکاران دیدار کرده است ، خاطر نشان کرد : کل سازمان بهزیستی و خصوصا شهرستان ها به یقین نسبت به شرح خدماتی که ارائه میدهد امکانات کمی دارد اما به نظر من نیروی انسانی متخصص بهترین عملکرد را ارائه خواهد کرد.
وی گفت : در برنامه ششم توسعه بهزیستی متولی سلامت اجتماعی و ارتقاء این مهم است .
دکتر حیدری ادامه داد: در سازمان بهزیستی موضوعات اجتماعی در راس همه ی امور قرار دارد و  در برهه ای مسئولین کشور ما مسائل اجتماعی را گویی فراموش کرده بودندو چندان مورد توجه قرار نمیگرفت، بطوری که آمار طلاق ، بزه ، جنایت ، کودک آزاری ، همسرآزاری و انواع جرائم دیگر روز بروز افزایش یافت ،اما با ورود مقام معظم رهبری و نظر ویژه ایشان به ارتقاء سلامت اجتماعی و در نتیجه آن ، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه ، این مبحث دوباره بسیار پررنگ تر مورد توجه قرار گرفت که خوشبختانه سازمان بهزیستی توانست به بهترین نحو وظایف خود را در این رابطه انجام دهد و نظر مثبت مقام معظم رهبری را جلب کند.

دکتر « اسدالله حیدری » خاطر نشان کرد : به نسبت شرح وظایف همکاران در سازمان بهزیستی متاسفانه چه در مراکز استان ها و چه در شهرستان های تابعه امکانات و بودجه بسیار ناچیز و ناکافیست اما سرمایه اجتماعی ما یعنی بهترین عملکرد را داشتن ، که همین باعث جلب اعتماد و اطمینان همگان خواهد شد و در نتیجه به مرور زمان  بودجه مکفی و اعتبارات خوبی شامل حال سازمان بهزیستی خواهد شد.
مدیرکل بهزیستی البرز در ادامه به کمبود نیروی انسانی در این اداره کل اشاره کرد و اذعان داشت : در صورت امکان و با موافقت مراجع ذی صلاح درخواست جذب نیروهای با تجربه و متخصصی را که سالهاست در بهزیستی البرز مشغول به خدمت هستند خواهیم داد که با بررسی و پیگیریهای ما امید داریم و تلاش خواهیم کرد این امر نیز معطوف به نتیجه مثبت و قابل توجهی باشد.
وی افزود : دیده شده در کشورهای توسعه یافته گاهی کارهای بسیار بزرگی در گوشه یک چادر و با امکاناتی کم انجام می شود و این تماما به داشتن نیروهای متخصص و با انگیزه بستگی دارد و کیفیت نیروی انسانی باعث می شود با امکانات اندک بهترین کارها ارائه و به نتایج عالی منتج گردد.


 

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 298038
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18003040 تعداد بازديد زيرپورتال: 305581 اين زيرپورتال امروز: 97 سایت در امروز: 1420 اين صفحه امروز: 79