banner-behzisti
پنجشنبه 27 دي 1397   23:52:30
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استانی
1397/2/10 دوشنبه

استاندار البرز گفت: ما در مجموعه استانداری خود را موظف می دانیم که در راستای ساماندهی آسیب های اجتماعی با تمام قوا وارد میدان شویم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز : دکتر محمدعلی نجفی عصر یکشنبه در مراسم گرامیداشت روز مددکار اجتماعی که در سالن همایش های میلاد کرج برگزار شد با اشاره به شرایط البرز در حوزه آسیب های اجتماعی افزود: در این استان به دلایل فراوان، آسیب های اجتماعی بستر بروز و ظهور بیشتری دارند.
 
وی ادامه داد: البرز که به تعبیر مقام معظم رهبری ایران کوچک نامیده شده با فرصت بزرگ تنوع اقوام، رشد روز افزون مهاجرت و جمعیت مواجه است ولی اگر بدرستی مدیریت نشود می تواند منشا آسیب های اجتماعی باشد.
 
نجفی گفت: دستگاه ها و ارگان هایی همچون نیروی انتظامی، بهزیستی و دادگستری در بطن آسیب های اجتماعی درصدد کنترل، پیشگیری و ساماندهی این آسیب ها هستند که ضرورت دارد سایر دستگاه ها نیز در این رابطه احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.
 
وی افزود: ما در مجموعه استانداری خود را موظف می دانیم که در راستای ساماندهی آسیب های اجتماعی با تمام قوا وارد میدان شویم.
 
استاندار البرز با اشاره به اینکه به کرات توفیق حضور در شیرخوارگاه ها و مراکز نگهداری سالمندان و معلولین را داشته ایم اضافه کرد: در این دیدارها شاهد زحمات و ایثار پرستاران و مددکاران بودیم و این حضور را ارج می نهیم.
 
وی گفت: مددکاران گاهی خلا های بزرگ زندگی افرادی که هر یک به نحوی آسیب دیده اند را پر می کنند، کسانی که شاید به هر دلیلی آغوش گرم خانواده را از دست داده اند.
در پایان این مراسم استاندارالبرز از مددکاران اجتماعی تجلیل بعمل آورد.

.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 253612
تعداد بازديد کنندگان سايت: 15743002 تعداد بازديد زيرپورتال: 260008 اين زيرپورتال امروز: 721 سایت در امروز: 30646 اين صفحه امروز: 693