جلسه هم اندیشی مدیران مراکز غیردولتی توانبخشی


جلسه هم اندیشی مدیران مراکز غیردولتی توانبخشی


جلسه هم اندیشی مدیران مراکز غیردولتی توانبخشی استان البرز با سرپرست اداره کل بهزیستی تشکیل شد.

این جلسه با حضور سیدقباد وزیری سرپرست بهزیستی استان البرز، شیوا اکبری معاون توانبخشی و جمعی از مدیران مراکز غیردولتی شبانه روزی و روزانه توانبخشی استان البرز در محل ستاد مرکزی بهزیستی در تاریخ ۱۸ فروردین سال جاری تشکیل شد.

این جلسه که با هدف ارتقاء سطح خدمات به گروه های هدف بهزیستی و بررسی مسائل و مشکلات مراکز غیردولتی و همچنین فرصت ها و تهدیدهایی که با اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها پیش روی این مراکز است، تشکیل شد.

سیدقباد وزیری سرپرست بهزیستی استان البرز، عنوان کرد: واگذاری خدمات به بخش های خصوصی نشان دهنده این است که این مراکز با ارائه مناسب خدمات توانسته اند اعتماد دولت را جلب کنند و نقش مراکز غیردولتی در پیشبرد اهداف سازمان بهزیستی بسیار تأثیرگذار است.

وی ضمن تأکید بر کمبود اعتبارات که مشکل اصلی بهزیستی است، گفت: در استان البرز ۴۱ مرکز غیردولتی توانبخشی در حال فعالیت هستند که این مراکز علیرغم فراز و نشیب هایی که با آن مواجه بودند نمره قابل قبولی را در ارائه خدمات به گروه های هدف بهزیستی دریافت کردند.

وزیری عنوان کرد: در خصوص یارانه مددجویانی که در مراکز شبانه روزی دولتی و غیردولتی بهزیستی نگهداری می شوند پیگیری های لازم را خواهیم کرد تا یارانه این افراد از لیست خانوار حذف شود و مستقیماً به حساب مراکز نگهداری شبانه روزی واریز شود.

در این جلسه که حدود ۲ ساعت به طول انجامید مدیران مراکز غیردولتی نگهداری معلولان به طرح مسائل و مشکلات پرداخته و پیشنهاداتی را در راستای ارتقاء کمی و کیفی سطح ارائه خدمات به مددجویان عنوان کردند.

همچنین در این جلسه اعضاء هیأت موسس انجمن مراکز غیردولتی معلولان استان البرز معرفی شدند.

منبع: روابط عمومی بهزیستی استان البرز

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

Trackbacks