فرماندار کرج /افزایش یک میلیاردی اعتبارات پیشگیری از اعتیاد بهزیستی


فرماندار کرج /افزایش یک میلیاردی اعتبارات پیشگیری از اعتیاد بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی کشور از مرکز بهبودی- اقامتی کوثر ویژه افراد زیر ۱۸سال ،با حضور محمد ایران نژاد معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج ، محمد مهدی نیک نامی رئیس بهزیستی شهرستان کرج و جمعی از خبرنگاران رسانه های سراسری بازدید کرد.
در این مراسم محمد ایران‌نژاد معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج با تاکید بر اینکه سازمان بهزیستی در چند سال گذشته در زمینه درمان اعتیاد معتادان گامهای خوبی را برداشته است اظهار داشت: سال گذشته شهرستان کرج دارای ۲۰ کمپ مجاز بود که بنا داریم تا پایان سال این آمار را به ۴۰ کمپ مجاز برسانیم.
وی افزود: مبلغ یک میلیارد تومان در سال جاری بر اعتبارات بهزیستی در حوزه پیشگیری و درمان اعتیاد افزوده خواهد شد.

فرماندار شهرستان کرج تصریح کرد: عمده افرادی که به دامن مواد مخدر می‌افتند از قشر پائین جامعه هستند و در این بخش باید اعتبارات قابل قبولی برای درمان اعتیاد پیش‌بینی شود.

ایران‌نژاد اضافه کرد: در حال حاضر ۴۰۰ هزار مددجو در شهرستان کرج زندگی می‌کنند که از خدمات سازمان بهزیستی در بخش‌های مختلف بهره‌مند هستند.

معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج در پایان خاطرنشان کرد: در سال ۹۰ در مراکز اقامتی البرز ۲۰۰ نفر از معتادان کارتن‌خواب به صورت رایگان درمان شدند.

در این بازدید رئیس سازمان بهزیستی کشور در خصوص افزایش ۲ میلیارد تومانی اعتبارات سال جاری پیشگیری از اعتیاد در استان البرز قول مساعد داد.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

Trackbacks